Programovatelné krystaly projektory

prodej přírodního čistého křišťáluKrystaly Projektoru mohou být rozdílné typy krystalů. Někdy jsou to Velké Samostatné Generátory s rovnou základnou, na které stojí. Někdy jsou použity drúzy nebo krystaly, které mají dvě koncové špice, ale sdílí jednu společnou základnu. Podmínka, která má být splněna, aby se krystal kvalifikoval jako Projektor je ta, že základna má být rovná (a pokud možno čistá) a zakončení krystalu směrují stejným směrem. To dovolí krystalu vyzářit svou projekci velmi zaměřeným a soustředěným způsobem. Krystaly Projektory jsou k programování ideální, protože mohou vysílat myšlenky a obrazy, které jsou do nich uloženy. 

Při programování těchto krystalů přiložte zakončení krystalu na třetí oko a soustřeďte obraz, myšlenku nebo modlitbu do krystalu. Krystal přijme tyto jemné mentální vjemy, promítne je do prostředí a pomůže tak při tvorbě vytoužených výsledků. Tyto projekce mohou být vysláním léčivé energie k druhým lidem, pozitivní afirmace, vytoužených cílů nebo modlitby pro planetu. Na jakoukoliv projekci se podívejte jasně ve svém mentálním oku a pak vyšlete tuto myšlenku do zakončení (špice) krystalu. Když posíláte léčivou energii druhé osobě, fotografie tohoto člověka může být umístěna pod krystalem k posílení výsledku. Pokud zajišťujete osobní cíle, můžete sepsat jejich krátké shrnutí a taktéž umístit pod krystal. Programováním krystalů tímto způsobem budou tyto pozitivní vědomé myšlenky nadále vyzařovány prostřednictvím krystalu po celý den a noc, když vaše pozornost musí být zaměřena jinam. Tím, že je udržována konstantní projekce, vytoužený výsledek bude mít mnohem větší šanci se manifestovat v kratší době. Tyto Naprogramované Krystaly v sobě ponesou tyto myšlenky, dokud nebudou očištěny. K vyčištění programu a přípravy krystalu na novou myšlenkovou projekci nejlépe slouží metoda čištění voda-slunce.

 

Nabídku krystalů křišťálu najdete v prodejní kategorii Krystaly křišťálu

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.