Celestýn

Přírodní surový celestýnCelestýn je naplněn esencí nebeských sfér. Je čistým, světle modrým, přirozeně zakončeným krystalem, který se obvykle nachází ve formaci geody nebo drúzy. Navozuje mírumilovnou sílu a mentální jasnost více než kterýkoliv jiný modrý kámen. Přestože vypadá, že je velmi tvrdý, je velmi měkký, křehký a citlivý na teplo. Pokud zůstane zanechán na přímém slunci po delší dobu, zesvětlá nebo úplně ztratí svou barvu.

Hleděli jste někdy do modrého nebe a nechali svou mysl rozšířit se do nekonečného prostoru? Pokud ano, potom jste již zakusili esenci celestýnu. Tato nádherná krystalová bytost má schopnost doprovodit lidské vědomí do nebeských sfér, kde může být mysl osvobozena od starostí a obav fyzické existence. Modrý paprsek, který celestýn vyzařuje, je ryzí vyobrazení hlubokého klidu, který najdeme, když mysl překročí nižší úrovně myšlení a ztotožní se s ryzím bytím. Celestýn pomáhá v udržení osobního bezpečí když na sebe vědomí nabírá větší dimenzi. Zve mysl do stavu neohraničené otevřenosti a naprostého uvědomění neovlivněného myšlenkami, fragmenty nápadů nebo konceptuálních představ. Pokud je umístěn v místě kauzální čakry, navýší tento modrý kámen vědomí do bdělého klidu, ve kterém mohou být zasety mírumilovné myšlenky příčinných úrovní mysli.

celestyn-prirodni-surovy-prodej-kamenCelestýn nám přináší důvěru která nám ukazuje, že může být dosaženo našeho opravdového bezpečí, když otevřeme svou mysl nekonečnému oceánu ducha, který nás vnímá skrze naše zkoušky a strasti pozemského života. Vize, kterou celestýn přenáší když jej položíte na třetí oko, je mírumilovná existence a harmonické interakce se všemi ostatními aspekty stvoření. Když je jednou tento mentální otisk představen mysli, stává se reálnou možností, která se může fyzicky projevit.

Protože je barva modrého nebe barvou krční čakry, je celestýn efektivním krystalem, když je nošen nebo přikládán na toto energetické centrum. Pomůže přenést mírumilovné příčinné vjemy do přesných slov, které ukotví realitu klidu a pokoje prostřednictvím verbálního zvuku. Je výborné používat celestýn tímto způsobem, kdy vědomě zmírníme napětí ve stresových okamžicích nebo ve vztazích. Pokud je kámen použit tímto způsobem, je dobré pracovat také s channelingovým krystalem k ulehčení jasného vyjádření zprávy, kterou celestýn předává. Pokud s celestýnem meditujete, spíte nebo ho nosíte u sebe, jeho ledově modrá frekvence utiší nadměrně aktivní mysl, uklidní rozbouřené emoce a uvolní napjaté svaly tím, jak vyzařuje opravdový smysl pasivity. Jeho silná, milující, mírumilovná přítomnost dělá z celestýnu důvěrného společníka a přítele v době transformace.

Nabídku Celestýnu můžete najít v kategorii Ostatní kameny a minerály

 Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.