Růženín

RŮŽENÍN - ÚČINKY, VLASTNOSTI A VYUŽITÍ KAMENE RŮŽENÍNU

růženín kámen prodejRůženín je nosným kamenem srdeční čakry, jejíž energie je nezbytná k sebe-naplnění a vnitřnímu míru. Jemná uklidňující růžová barva růženínu tiší a léčí veškeré rány, které srdce nashromáždilo. Je to kámen pro ty, kteří nejsou schopni zažívat radost ze života, protože jim nikdy  nebyla láska dopřána. Je pro lidi, kteří nikdy nezažili opravdovou podstatu lásky, a proto nejsou schopni vstoupit do vnitřních sfér srdce. Tím, že je růženín důležitým členem krystalové rodiny, zdědil dynamickou léčivou sílu. K tomu manifestuje klidnou vibraci jemné sladké růžové.

Často děti v dětství při výchově nedostávají lásku a péči, která je životně nezbytná k rozvoji pozitivního sebe-vlastního obrazu. Pokud se dítěti nedostává základních emočních potřeb, dojde podvědomě k závěru, že není hodno lásky a následně nebude vědět, jak samo sebe milovat nebo dávat a sdílet lásku s druhými. Děti, které trpí tímto nedostatkem vyrostou s takovým  postojem k sobě samým a k životu, který udržuje jejich pocity osamocení a bezcennosti. Z místa takových pocitů je velmi obtížné přivábit do života pozitivní okolnosti a naplňující vztahy. Naneštěstí dospělí, kteří nikdy jako děti neobdrželi lásku, jsou často neschopní ji zprostředkovat vlastním dětem a tím pokračuje začarovaný kruh.

kámen růženínu prodejDokud nedojde k hlubokému vnitřnímu léčení a tyto prvotní otisky nejsou vymazány, existuje jen malá šance pro vnitřní mír nebo opravdové štěstí. Růženín je léčitelem těchto vnitřních zranění. Učí o síle odpuštění a přeprogramovává srdce k lásce sebe samého. Růženín učí o zdroji lásky, která přichází z nitra sebe a z tohoto zdroje nekonečné lásky, každá rána, bez ohledu na to jak hluboká nebo bolestivá, může být vyléčena. Růženín, kromě léčení srdce také ukazuje, že lekce obsažené v mnoha negativních dětských zkušenostech jsou zde k pochopení a naučení se, jak sami sebe milovat a jak o sebe pečovat.

Růženín jemně prostupuje do vnitřních komor srdeční čakry, kde jsou veškeré emoční zážitky zaznamenány a uchovány. Když zde růženín zaznamená uložené trauma, pochopí, porozumí a začne rozpouštět nahromaděné zátěže, které potlačují schopnost srdce dávat a přijímat lásku. Růženín je jako stará moudrá žena, která zná veškeré odpovědi a dokáže léčit pouhým pohledem. Když je zavnímána energie růženínu, duše si oddechne, protože intuitivně ví, že nakonec se léčení přeci jen dostaví. Tato božská esence růženínu začne dávat do pohybu energii skrze srdeční čakru, přinášejíce vnitřní výživu a pohodlí. Když je cítit přítomnost lásky, bolesti, strachy a vzdory které omezovaly tok lásky jsou nahrazeny hlubokým pocitem osobního naplnění. To vytváří základ, na kterém se vnitřní mír a spokojenost stanou osobní realitou.

Tento růženínový léčivý proces může trvat mnoho měsíců nebo dokonce let, než se dokončí. Záleží na hloubce usazené bolesti a osobní ochotě srdce přeprogramovat. Jak bude proces léčení postupovat, buďte připraveni na rozpomenutí se mnoha minulých zapomenutých prožitků, které nakonec vytvořily emoční stres. Dovolte slzám, aby odplavily uvolněné potlačené pocity. Během těchto citlivých období vždy u sebe noste kousek tohoto kamene nebo šperk s růženínem.

prodej růženínuKdyž je srdce esencí růženínu vyživeno a vyléčeno, stává se živnou půdou pro růst květů lásky. Když je růžový paprsek začleněn do aury a posilněn, poupata spokojenosti se rozvinou a opravdový smysl lásky může být poznán. Pouze po první zkušenosti milovat sami sebe dokážeme opravdově milovat druhé. Dokud nejsme naplněni ze svého nitra, vždy budeme mít očekávání a zažívat zklamání z lásky, kterou dostáváme od druhých. Ale pokud je srdce samo o sobě celistvé, pak láska sdílená s druhými bude čistá a nebude mít k sobě připoutaná žádná očekávání. Když začne téci pramen věčné studnice srdce, každý čin dávání znovu naplňuje lásku a sdílení se stává odměnou. Když se člověk naučí jak opravdově na této úrovni milovat, jeho pouhá přítomnost je léčivá pro všechny kolem něho. Jeho bytost vyzařuje světlo. Opravdová láska je nejvyšším stupněm růstu docíleným v srdeční čakře, kde růženín dokáže tento proces spustit.

Růženín se objevuje v mnoha formách. Nejznámější, snadno dostupné a levné jsou malé tromlované kameny. Ty jsou ideální k použití léčivého rozložení kamenů, nebo pro nošení v kapsách a váčcích. Kabošované nebo fasetované kusy mají většinou lepší kvalitu a jsou dražší. Jsou vhodné do šperků.

Růženínové náhrdelníky a přívěšky jsou ideální, protože jsou umístěny v oblasti hrudi a stimulují tak mnoho bodů srdeční čakry. Drúzy růženínu jsou vzácné, těžko nalezitelné a většinou velmi drahé. Stejně tak samostatné generátory.

Nabídku růženínů najdete v kategorii Růženín

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.