Rubín - kámen Vyšší mysli

RUBÍN - ÚČINKY , vlastnosti A VYUŽITÍ KAMENE

Prodej rubínuDvojitý červený paprsek, který se manifestuje v tmavě purpurové barvě, má extrémní sílu. Může být použit k aktivaci Vyšší Mysli a tvorbou nových synapsí stimulovat epifýzu a hypofýzu. Tím se mění nervové cesty, které drží na místě staré ustrašené programy. Úkolem Vyšší Mysli je vědomě přeprogramovat zastaralé koncepty a postoje a vytvořit nové nervové cesty a spojení (synapse), které přenáší rezonanci jednoty.

Rubín je korund a přirozeně vytváří hexagonální (šestistranné) krystaly, často s vystouplými trojúhelníky na povrchu. Když se dvojitý červený paprsek rubínu propojí s Vyšší Myslí, je stimulována silná kreativní energie. Když používáte přírodní šestistranný rubín, připravte se na převratné nápady, záblesky vjemů a mentální průlomy. Rubín přivádí mysl do sfér aktivních, tvořivých a inspirativních myšlenek.

Prodej přírodního surového rubínuKdyž potřebujete něco vyřešit, najít nové řešení pro staré problémy nebo přijít s originálními nápady, položte rubín na bod Vyšší Mysli, který se nachází přibližně 5cm nad třetím okem. Když pracujete se šestistranným přírodním rubínem, je tu obrovská možnost vymanit se ze starých mentálních vzorců, které omezují představivost, vynalézavost a tvořivé vyjádření.

Rubín pomáhá mysli vstoupit do aktivních, stimulovaných a motivačních myšlenek a komunikace. Tento kámen sebou přináší zodpovědnost nasměrovat a navýšit živoucí energii pozitivně a tvořivě. Rubíny, ať už přírodní nebo ve formě broušených drahokamů jsou velmi silné a musí být používány s čistým záměrem.

Nabídku Rubínu můžete najít v kategorii Ostatní kameny a minerály

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.