Růžový a Melounový turmalín

RŮŽOVÝ TURMALÍN

Růžový Turmalín je jedním z trojice kamenů srdeční čakry. Může být použit ve spojení s Růženínem a Kunzitem k iniciaci kompletní aktivace srdeční čakry. Růženín se prvně soustředí na rozvoj sebelásky kterou Kunzit následně aktivuje a připravuje k vnějšímu vyjádření. S takto připravenou základnou může potom Růžový Turmalín využít svůj vliv k nabídnutí této lásky světu. Růžový Turmalín je dárcem lásky v materiální sféře. Jeho samotná přítomnost vytváří radost a nadšení ze života, Růžový Turmalín oznamuje, že je v pořádku a bezpečné milovat a vyjádřit své pocity. Růžový Turmalín ochraňuje nekonečným zdrojem soucitu, který nezná strach nebo zdrženlivost. 

Používání, nošení nebo meditování s Růžovým Turmalínem inspiruje srdce k uvolnění minulých bolestí a opětovné důvěře v lásku. Mnoho nemocí má původ a hluboké kořeny v emoční bolesti.  Jasná růžová Turmalínu rozvibruje srdce na frekvenci, která rozpustí tyto staré destruktivní uložené pocity. Když je srdce očištěno od těchto minulých pocitů, pak může poznat opravdový účel pocitu – vyjádřit  bujarost a radost lásky. 

Barvy Růžového Turmalínu se pohybují v rozmezí od hluboce červené do jasně růžové. Každý odstín má jemně rozdílný účel, ale všechny jsou oddány službě nejvyšších aspektů srdce.  

RŮŽOVO-ZELENÝ TURMALÍN - MELOUNOVÝ

Jeden z nejlepších barevných schémat k práci s krystaly je růžovo-zelená kombinace. Tento dvoubarevný Turmalín je nejlepším léčitelem srdeční čakry. Zelený paprsek léčí emoční rány, které srdce uložilo, zatímco růžová způsobuje proudění lásky dovnitř a ven. Když Zelený a Růžový Turmalín pracují společně, slouží najednou k vytrhnutí plevele, zatímco je zasazeno nové semínko. Tento druh turmalínu může být použit v krystalovém léčení k rozložení na nebo kolem srdeční čakry stejně tak jako v oblasti solaru plexu. Obnoví a osvěží srdce trpící zaklepáními a výbuchy života. Tento důležitý dvoubarevný kámen pomáhá vybudovat smysl pro humor pro ty, kteří berou život moc vážně. Ulehčuje nálož, aby opravdová vnitřní krása mohla být uviděna, procítěna a vyjádřena.

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.eu  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

 

 Nabídku turmalínů najdete v kategorii Turmalín