Růžový a Melounový turmalín

RŮŽOVÝ TURMALÍN / RUBELIT - VLASTNOSTI, ÚČINKY A VYUŽITÍ

prodej růžového turmalínu rubelitu

Růžový Turmalín je jedním z trojice kamenů srdeční čakry. Může být použit ve spojení s Růženínem a Kunzitem k iniciaci kompletní aktivace srdeční čakry. Růženín se prvně soustředí na rozvoj sebelásky kterou Kunzit následně aktivuje a připravuje k vnějšímu vyjádření. S takto připravenou základnou může potom Růžový Turmalín využít svůj vliv a nabídnout tuto lásku světu. Růžový Turmalín je dárcem lásky v materiální sféře. Jeho samotná přítomnost vytváří radost a nadšení ze života. Růžový Turmalín oznamuje, že je v pořádku a bezpečné milovat a vyjádřit své pocity. Růžový Turmalín ochraňuje nekonečným zdrojem soucitu, který nezná strach nebo zdrženlivost. 

Používání, nošení nebo meditování s Růžovým Turmalínem inspiruje srdce k uvolnění minulých bolestí a opětovné důvěře v lásku. Mnoho nemocí má původ a hluboké kořeny v emoční bolesti.  Jasná růžová barva Turmalínu rozvibruje srdce na frekvenci, která rozpustí tyto staré destruktivní uložené pocity. Když je srdce očištěno od těchto minulých pocitů, pak může poznat opravdový účel pocitu – vyjádřit  bujarost a radost lásky. 

Barvy Růžového Turmalínu se pohybují v rozmezí od hluboce červené do jasně růžové. Každý odstín má jemně rozdílný účinek, ale všechny jsou oddány službě nejvyšších aspektů srdce.  

mELOUNOVÝ TURMALÍN - ÚČINKY, VLASTNOSTI, VYUŽITÍmelounovy turmalin prodej

Jeden z nejlepších barevných schémat k práci s krystaly je růžovo-zelená kombinace. Tento dvoubarevný Turmalín je nejlepším léčitelem srdeční čakry. Zelený paprsek léčí emoční rány, které srdce uložilo, zatímco růžová způsobuje proudění lásky dovnitř a ven. Když Zelený a Růžový Turmalín pracují společně, slouží najednou k vytrhnutí plevele, zatímco je zasazeno nové semínko. Tento druh turmalínu může být použit v krystalovém léčení k rozložení na nebo kolem srdeční čakry stejně tak jako v oblasti solaru plexu. Obnoví a osvěží srdce trpící zaklepáními a výbuchy života. Tento důležitý dvoubarevný kámen pomáhá vybudovat smysl pro humor pro ty, kteří berou život moc vážně. Ulehčuje nálož, aby opravdová vnitřní krása mohla být uviděna, procítěna a vyjádřena.

 Nabídku turmalínů najdete v kategorii Turmalín

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.