Krystalové drúzy

Křišťálová drúza prodejDrúzy jsou formace krystalů, které sdílí stejnou základnu. Je to více jednotlivých krystalů žijících pospolu v harmonii a míru. Představují vyvinutou komunitu - každý člen je individuálně dokonalý a jedinečný a přitom sdílí společnou zemi a všeobecnou pravdu se všemi ostatními. V drúzách se všichni jedinci spojují, aby sklízeli ovoce žití, učení a sdílení ve vyspělém společenství. Jednotlivé krystaly odrážejí světlo tam a zpět, jeden ke druhému a všichni se koupou ve společné záři celku. Aurické světlo, které obklopuje krystaly drúzy, je velmi jasné a silné.

Tyto krystaly lze umístit v oblasti, kde chcete vytvořit silnější léčivou vibraci nebo v místech, kde chcete vyčistit atmosféru. Drúzy mohou být také umístěny mezi dvěma lidmi v meditaci k získání větší vzájemné harmonie.

K očistě a posílení léčivých kamenů nebo šperků je položte alespoň na tři hodiny na větší křišťálovou drúzu. Drúzy mohou být také použity přímo nad čakrami k rozpuštění jakýchkoliv negativních nebo nechtěných vlivů. To  umožňuje jedinci spojit se svým vlastním zdrojem světla a zharmonizovat se.

V jedné drúze se mohou nacházet  stovky jednotlivých krystalů nebo tam mohou být jen dva. Drúzy jsou výbornými dary pro domovy, kde obyvatelé potřebují pomoci se vzájemnou harmonizací a spoluprací.

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.