Chryzokol - kámen klidu, míru a pohody

prodej kamenů, krystalů a minerálůChryzokol je kámen klidu a stability. Pomáhá při meditaci a komunikaci. Chryzokol stahuje negativní energie všeho druhu. Může pomoci v klidu přijmout nestabilní, stále se měnící situace. Probouzí vnitřní odolnost a sílu. Je velkým pomocníkem v krkolomných vztazích, stabilizuje a léčí jak domov, tak osobní interakce.

Chryzokol tiší, očišťuje a harmonizuje všechny čakry.  Z čakry solaru plexu stahuje negativní energie jako je vina a přeměňuje destruktivní emoční programy. Na srdeční čakře léčí bolavé srdce a navyšuje kapacitu milovat. Na úrovni krční čakry zlepšuje komunikaci, ale pomáhá také rozpoznat, kdy být v tichosti. Na úrovni třetího oka otevírá jasnovidnost.

Z psychologického hlediska podporuje chryzokol sebeuvědomění a vnitřní vyrovnanost a dodává sebevědomí a podněcuje citlivost. Pozvedá osobní sílu a vyvolává kreativitu. Pomáhá překlenout fobie a dodává motivaci těm, kterým chybí.chryzokol-krystaly-kameny-mineraly-prodej

Na mentální úrovni chryzokol snižuje mentální napětí a pomáhá udržet si “chladnou hlavu“. Prosazuje pravdomluvnost a nestrannost. Na emoční rovině zmírňuje pocity viny a přináší radost.

Chryzokol pomáhá léčit artritidu, nemoci kostí, svalové křeče, trávicí ústrojí, vředy, nemoci krve a plicní problémy. Podporuje detoxikaci jater, ledvin a střev. Pomáhá znovu-okysličení krve a buněčných struktur plic, podporuje kapacitu plic a dechu, regeneruje slinivku, pomáhá regulovat hladinu inzulinu a harmonizuje krev. Pomáhá posílit svaly a uvolňuje svalové křeče. Svými ochlazujícími účinky podporuje léčbu infekcí, obzvláště v krku a mandlích, snižuje krevní tlak a ulevuje spáleninám. Uvolňuje artritické bolesti, posiluje štítnou žlázu a podporuje metabolismus. Chryzokol je výborným kamenem pro ženy, pomáhá s PMS. Na jemnějších rovinách uvolňuje stavy těžkosti.

Nabídku Malachitu-Chryzokoly najdete v prodejní kategorii OSTATNÍ KAMENY A MINERÁLY

Autor: Judy Hall
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.