Krystaly s rutilem

prodej mistrovských krystalů - křišťál, záhněda, ametyst, citrínPupeční oblast je místo, kde se manifestuje naše osobní síla do fyzické roviny. Její barva je oranžovo-žlutá a její energie je nepostradatelná pro naše štěstí a naplnění. Pokud je oblast pupku stažená nebo zablokovaná, schopnost vysílat náš vědomý záměr do činností našeho každodenního života je dramaticky omezená. Střed pupku formuje špici nižšího trojúhelníku energie, která zahrnuje první, druhou a třetí čakru a řídí naše činy a smysl osobní identity ve fyzické sféře.

Podobný svou barevnou frekvencí pupku je zlatý paprsek, který sídlí v korunní čakře a umožňuje jedinci spojení s osobní identifikací nekonečného ducha. Svou podobnou barevnou vibrací žluté s oblastí pupku může mít korunní čakra přímý vliv na řízení vůle skrze tělo. Spojením korunní čakry přímo s pupkem jsou možnosti manifestace božské síly na zemi tisíckrát navýšeny.

prodej krystalů s rutilem Venušiny vlasyKrystal s rutilem je čistý křišťál nebo záhněda s malými zlatými jehličkami rutilu, které skrze něho prochází. Tyto zlaté linie energie se stávají super nabitými díky vlastní dynamické přítomnosti krystalu a tím se stávají dráhou, skrze kterou proudí zlatá energie korunní čakry do kořenů země. Přirozeně zakončené generátory krystalu s rutilem, když jsou umístěny tak, aby jejich špice směrovala na střed pupku, budou stahovat záměry korunní čakry do silové stanice těla. Sekané, leštěné, fasetované kameny Křišťálu s Rutilem mohou být použity v léčivém rozložení na nebo kolem pupku k aktivaci síly vůle. Mohou být také umístěny v jakékoliv oblasti, která potřebuje extra energii a často jsou používány ve spojení s malachitem na solaru plexu k pomoci v rozptýlení přebytečného emočního náboje.

Krystal s rutilem může být také použit na korunní čakře k získání větší perspektivy a vhledu do spojení duše s nekonečnem a smyslem existence.

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.