Krystalové esence / elixíry

esence-elixir-krystalKrystalová esence neboli krystalový elixír, je jedinečný vibračně energetický vzorec krystalu otisknutý do aurické a biofyzické energie matrice vody.
 
Krystalové esence přináší sílu specifického krystalu nebo skupiny krystalů jak lidem, tak rostlinám a zvířatům (živým bytostem). Pro lidi a zvířata mohou být elixíry podávány vnitřně nebo vnější aplikací.
 
Pokud jsou krystalové esence užívány vnitřně, projeví se léčivý účinek na všech úrovních – fyzické, emoční a spirituální. Krystalové elixíry užívané vnitřně většinou pracují rychleji a účinněji, než když je krystal nošen nebo držen v ruce, jak je běžné.
 
Při užívání krystalových esencí se doporučuje vyslat vědomý záměr, který je vyjádřený v přítomném čase (např. “Mé srdce je nyní otevřené, a tak to je.“) a který se “zapíše“ do aplikované dávky a rychleji se manifestuje.
 
Užíváme 5 kapek esence pod jazyk, nebo přidáváme 5 kapek do vody k pití. Dále je možné přidat cca 20-30 kapek do čaje (ne příliš horkého).
 
Vnější užití
  
krystal-esence-elixirKrystaly pomáhají odstranit nesoulad v aurickém poli a harmonizovat tok životní energie. Krystalové esence jsou vynikajícím osvědčeným pomocníkem při krystalové terapii, jejíž účinky posilují. Esence mohou být aplikovány přímo na tělo k zacílení konkrétních neduhů. Lze aplikovat na čakry, bolestivá či jinak postižená místa. Používáme silnější roztok (20 kapek na 20ml). Energetické vzorce jsou přeneseny z elixíru na kůži a následně do těla.
 
Krystalové esence/elixíry mohou být přidány do koupelové vody jako součást léčivé procedury nebo k zachování zářivého zdraví. Taková koupelová voda je úžasná možnost, jak nechat tělo prostoupit Živoucí Silou, která udržuje naše těla a duše živé a zdravé.
 
Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.