Zelený turmalín

ZELENÝ TURMALÍN / VERDELIT - VLASTNOSTI, ÚČINKY, VYUŽITÍ

Tento kámen je léčitelem na všech úrovních, rozpínající svou energii od nejjemnější spirituální esence k nejhrubší materiální formě. Zelený turmalín je schopen očisti a posílit nervový systém, umožňujíce mu nést větší množství spirituální síly. Když fyzické tělo mění svou frekvenci aby se sladilo s energií Zeleného Turmalínu, hormonální rovnováha se navýší, aby mohla být zahrnuta vyšší elektrická síla. Tím, jak je více energie vedeno ve fyzickém těle, mohou být zachovány vyšší stupně vědomí. Zelené Turmalínové hůlky mohou být použity k obkreslení meridiánových linií a nervových cest za účelem nabití elektrických systémů těla. Zelený turmalín je výborným kamenem k použití nebo nošení za účelem uvolnění únavového syndromu a vyčerpání. Jeho neustálé obnovovací účinky z něho dělají nejpříznivější kámen ze všech zelených životodárných kamenů. Zelený turmalín přinese svému uživateli nebo tomu kdo ho nosí hojnost a prosperitu.

Svou škálou odstínů od světle zelené k nejtmavším tónům smaragdové, nabízí Zelený Turmalín širokou škálu použití. Někteří umělci nosí Zelený Turmalín k inspiraci kreativity. Někteří lidé jej používají k zacelení děr v auře, které jim způsobují citlivost na negativní vlivy. Mnozí používají Zelený Turmalín k posílení schopnosti projektovat, tvořit a manifestovat své cíle. Ať je využíván jakkoliv, Zelený Turmalín se přizpůsobí, aby podpořil konkrétní potřeby jedince.

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.