Turmalín

TURMALÍN - ÚČINKY, VLASTNOSTI A POUŽITÍ TURMALÍNŮ

černý tumalín prodej

Turmalín je jedním z nejintenzivnějších a nejkrásnějších kamenů dostupných na zemi. V posledních letech jeho oblíbenost velmi vzrostla, protože mnoho lidí, ať už vědomě nebo podvědomě, bylo přivoláno jeho schopností navyšovat vibrace toho, co se nachází v jeho okolí. 

Když se na Turmalín podíváme zblízka, uvidíme dlouhé pruhované linie procházející dokonale vedle sebe. Tento geometrický útvar je důvodem, proč mají turmalíny takovou velkou sílu. Tyto linie stahují elektrické sloupce světla, které okamžitě přetváří hustší vibrace do pozitivních proudů energie. Turmalín může být použit kdykoliv a kdekoliv potřebujete navýšit  světelnou sílu. Může být umístěn na oltářích, na čakrách, v dětských pokojích nebo v okolí rostlin, v chrámech, kostelech, nebo mohou být turmalíny zasazeny  a nošeny ve špercích. Turmalíny mohou být umístěny mezi čakrami při krystalovém léčení k přemostění energie z jedné čakry do druhé. Je hlavně vhodný při použití ve spolupráci s rodochrozitem a malachitem na solaru plexu k propojení vyšších energetických center s nižšími. 

zeleny turmalin prodejElektrický proud s vysokým nábojem který se rychle pohybuje podél turmalínových linií navyšuje charisma a vyzařování jedince - pokud je pravidelně používán. Energie Turmalínu vplete hustou síť světla do aury. S vlákny radosti, síly, míru a soucitu zapletené do přirozenosti jedince je jednoduché docenit esenci, kterou turmalín nabízí.
 

Jedním z důležitých úkolů turmalínu je vyzařovat vyšší ctnosti a důležité zákony vesmíru na zemi. Turmalín dokáže učit lidi rozšířit a transformovat omezené koncepty myšlení do mnohem jemnější reality. Turmalín přináší velmi specifický vzkaz a to je “Vylaďte se na síly světla a stahujte toto záření do svého světa a svého života.“ Turmalín jde příkladem a manifestuje tuto schopnost – to co otevřeně hlásá, že nejen že je možné, ale je osudem lidské rasy.
 

ruzovy turmalin prodejTurmalín obklopuje člověka silným ochranným štítem. To umožňuje tomuto jedinci “růst zevnitř“, zatímco rozvíjí disciplínu nezbytnou k šíření světla do okolního světa. Turmalín představuje vnitřní a vnější harmonii a s radostí s vámi sdílí své opravdové přednosti. 

Turmalín je jedním z nejvíce kompletních kamenů na planetě. Má schopnost odrážet všechny paprsky barevného spektra, od čistě bílé do nejhlubší černé. 

Turmalín staví most, na kterém se může země setkat s rájem a jemná energetická těla se mohou sladit s fyzičnem. Sestoupením frekvence ducha a navyšováním frekvence hustší hmoty je utvářena rovnováha sil, což vytváří harmonické slučování vesmírných a materiálních energií. 

Turmalín je jedním z kamenů, který není původně z této planety. Na planetě byl materializován vyššími životními formami, aby pomohl lidstvu při vstupu do věku vodnáře. Turmalín staví duhový most, přes který může duše přejít a vyjádřit své multidimenzionální podoby. Navyšováním materiální frekvence a snižováním spirituální vibrace spojuje rozdílné světy do jednoho společného a vytváří rovnováhu sil.

Nabídku turmalínů najdete v kategorii Turmalín

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.