Použití krystalů a léčivých kamenů

Prodej křišťálu, mistrovských krystalů a drahých kamenů a minerálůV minulosti používaly civilizace sílu krystalů a kamenů k mnoha účelům. Nejstarší legendy o kouzlech krystalů nás vedou na pradávný kontinent Atlantidy. Obyvatelé této vyspělé civilizace používaly krystaly ke stahování a využívání vesmírné síly. Tato legendární civilizace vyspělých vědců využívala krystaly jako majáky světla, které sloužily jako telepatický komunikátor s jejich vesmírnými předky. Sílu krystalů využívali Atlanťané také pro mnohé fyzické a praktické účely. Věří se, že jedním z důvodů proč byl tento kontinent zničen byl ten, že posvátné znalosti týkající se krystalů byly zneužity a tato ohromná síla použita v egocentrických záměrech.

Ti, kteří přežili Atlantis začali znovu a pokračovali s šířením znalostí o krystalech v Egyptě, Jižní Americe a Tibetu. Podle velkých chrámů v Atlantidě postavili pyramidy využívajíce krystalické teorie a vzorce. Perfektní geometrie pyramid kopíruje zákony fyziky krystalů a díky tomu stahují vysoké frekvence vesmírné energie na planetu. Věří se, že Velká Pyramida v Egyptě měla původně na svém vrcholu ohromný krystal, který pomáhal uzemňovat a využívat tuto vesmírnou sílu.

Mayští američtí indiáni používali krystaly k určování diagnóz stejně tak jako k léčení nemocí. Stařešinové amerických indiánů používali velké čisté krystaly křišťálu při speciálních ceremoniích jako “vidoucí krystaly“, ve kterých mohly být viděny obrazy budoucích nebo dávných událostí.

Různé kultury využívaly sílu krystalů a kamenů po dobu, co lidstvo obydluje zemi. Byly použity na nespočet způsobů a účelů. S dnešním rapidním technologickým rozvojem jsou krystaly používány k přenosu a zesílení energií mnoha různými způsoby. Oba rubínové krystaly – přírodně formované i člověkem vytvořené – se používají v laserech k mikroskopickým operacím. Každý rok se vytěží a rozbije tisíce kilo křišťálu pro technologické účely. Krystaly křišťálu se používají v zařízení ultrazvuku, v hodinkách a jako paměťové čipy v počítačích. Křišťály se používají jako oscilátory ke kontrole rádiových frekvencí v elektronickém zařízení, jako kondenzátory ke změně energetické kapacity v obvodech - jako převodníky k přenosu energie z jednoho systému do druhého a jako kondenzátory, které uchovávají energii.

Na více ezoterické úrovni mohou být krystaly a kameny použity při meditacích k rozvoji intuice a učení se prostřednictvím “vyšších smyslů“. Krystaly nebo kameny mohou být během spánku umístěny pod polštář k zesílení inspirace, intuice a prorockých snů. V léčebných praktikách mohou být použity ke stabilizaci kolísavých emocí, utišení rozbouřené mysli a pomoci při tělesných disharmoniích. Při porodu mohou být drženy v ruce k posílení, využity při slavnostních rituálech nebo uloženy kolem rostlin, zvířat a dětí, které potřebují harmonizaci nebo léčení. 

Nabídku krystalů křišťálu najdete v kategorii Křišťál a Mistrovské krystaly

Autor: Katrina Raphaell 

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.