Jantar - zkamenělá pryskyřice

prodej jantaru a jeho účinkyJantar není krystalického původu, a proto nemůže být řazen mezi kameny. Ve své podstatě je jantar zkamenělá borovicová pryskyřice, která je stará miliony let. Uvnitř pryskyřice j často k vidění zachycený malý hmyz, květiny, semínka a další pozůstatky prehistorické přírody. Tyto dochované nálezy dělají z jantaru archeologické nálezy, které stojí za to prostudovat.

Jantar nevyzařuje silnou léčivou energii, ale má schopnost vytáhnout onemocnění z těla. Je vhodné položit kousek jantaru na každou oblast těla, která není harmonizovaná nebo kde se nachází fyzická bolest. Jantar dokáže absorbovat negativní energii a tím pomáhá tělu se léčit. Často, když je jantar za tímto účelem použit, stává se velmi matný a zamlžený. Vždy je nezbytné jantar po použití očistit, aby byla zachována jeho léčivá schopnost a nebyla roznášena negativní energie.účinky a prodej jantaru

V léčení je jantar většinou používán pro svou jedinečnou zlatou barvu. Položením jantaru na oblast vnitřních orgánů mohou být tyto tkáně revitalizovány. Zlato-oranžová barva je spojena s čakrou pupku a uzemněním energií do fyzického těla. Jantar může být nošen nebo používán lidmi, kteří mají sebevražedné sklony, kteří nechtějí být ve fyzickém těle nebo kteří jsou snadno deprimováni. Jantar pomůže uzemnit vyšší energie do zemské roviny k využití tělem pro léčení a harmonizaci. Z jantaru lze vyrobit krásné šperky, které mohou být nošeny pro svou krásu stejně tak jako pro uzemnění a stabilizační účinky.

Nabídku Jantaru můžete najít v kategorii Ostatní kameny a minerály

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz, www.slunecnabrana.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.