Duhové krystaly

prodej krystalů křišťáluDuhový paprsek má krásnou zkušenost ke sdílení. Na nebi se tvoří duhy, když slunce odráží miniaturní krystalky vody a prizmaticky je přetváří do oblouku barev, které sahají z nebe dolů, aby políbily zemi. Slunce je světlo, které je často blokováno těžkými deštivými mraky života, ale když se jimi světlo prodere, když je duch prozáří, je k vidění jeden z nejkrásnějších pohledů, kdy z temnoty a světla vychází fascinující škála barev dokazující, že vše je v nejlepším pořádku.

Duha nás učí, abychom se nedívali pouze na jeden aspekt ničeho. Ukazuje nám, jak se dívat na mnoho různých paprsků života – radost, vztek, smutek a krásu najednou. Duhy obsahují vše ve vyvážené dokonalosti. Růžová je radost, zelená léčení a modré paprsky jsou mír.

Duhy často najdeme v krystalech křišťálu. Překvapivě se často rodí uvnitř krystalů, které snad prošly pádem nebo nějakým traumatem během svého růstu v lůně země. A opět, duha nás učí, že je to prostřednictvím silných “zaklepání“, kdy se učíme harmonizovat mnoho tváří života jako neprůchozí světelnou záři skrze temné časy.

Duhy jsou symbolem naděje a inspirace, která když se včlení do krystalu křišťálu (nebo jiných krystalů), představuje schopnost vytvořit ze života to nejlepší a tím může být prizmatický žebřík světla do nebes vystoupán. Duhy jsou přímým spojovatelem ze země do éteru, prostřednictvím kterého mohou být přenášeny modlitby, naděje, sny a vize. Proto jsou duhové krystaly k užitku při modlitbě nebo při vyslání léčivé energie k druhým lidem.

Křišťál duhový - prodej krystalů křišťáluDuha je symbolem jednoty, protože spojuje každou barvu v souladu s ostatními. Duha dokazuje, že je opravdu možné přemostit jednu energii k druhé, jednu čakru k další. Krystaly s duhou jsou velmi silnými společníky při práci v osobních meditacích, kdy se vědomě soustředíme na propojení energetických center. Pokud je krystal, který obsahuje duhu umístěn mezi dvě energetická centra která nejsou integrována, pomůže jim propojit se do jednoty. Tímto způsobem mohou být Duhové Krystaly využity ke sjednocení čakrového systému v krystalovém léčení nebo se s nimi může meditovat, či mohou být nošeny člověkem, který se učí lekcím duhového paprsku. Vědomým vyladěním se na Duhové Krystaly nám vyzáří do aury schopnost vidět věci ne s tak vážným postojem a demonstrují, jak žít v radosti ve všem, co děláme. 

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.