Krystal Klíč

Křišťál, záhněda, ametyst, růženín  prodejKlíčové otisky a vtisky jsou na krystalu způsobeny dotekem (kontaktem) nebo vrůstem druhých krystalů. Krystaly s takovými otisky informací druhých krystalů nazýváme klíče. Technicky je krystal Klíč spíše klíčovou dírkou. Je to tří nebo několikastranná prohlubeň na straně krystalu nebo jeho fasetové špici. Klíče pomáhají odemknout odpovědi na vaše otázky. Mohou být odemknuty vlastní léčivé koncepty. Pomáhají odkrývat skryté, zapečetěné informace. Také se používají k odkrytí a léčení té části sebe, která má tendence být a zůstat tajemnou. Metafyzicky jsou tyto krystaly používány k vyřešení problému, nalezení klíčů k léčení poraněných aspektů sebe a odpovědí na těžké otázky.

Odpovědi můžete získat díváním se do prohlubně klíčového krystalu při meditaci nebo jednoduše zavřít oči a vstoupit do energie krystalu, představit si že jej otevíráte - odemykáte a navnímat odpověď na otázku, kterou máte. Pamatujte, že rozhodující je vaše intuice, jak budete s krystalem pracovat. Využití Klíče v meditaci může přinést uvolnění a léčení, stejně tak jako nalezení cesty k většímu spirituálnímu růstu.

Autor: Genn John

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.