Tygří oko

tygri oko-kamen-mineral-tromlovany-prodej-obrazekTygří oko je jedním z nejvíce jedinečných a fascinujících kamenů krystalové rodiny, s barevnou škálou od světle do tmavě hnědé se zlatožlutými melíry. Protože je tygří oko členem krystalové rodiny, má přirozeně vysoký vibrační náboj, a přitom díky hluboce tmavě hnědému paprsku uzemňuje energii do kořenů země.

Tygří oko obsahuje dvě odlišné energie. Hloubka hnědého pozadí je bohatstvím země, které je delikátně krajkováno zlatým paprskem korunní čakry. Tato kombinace energií umožňuje při krystalovém léčení uzemňovat navýšené vědomí korunní čakry do fyzické reality v oblasti pupku. Když je tygří oko v krystalovém rozložení umístěno na střed pupku, lze vnímat přímý příliv vyšších energií vstupujících do těla a vytvářejících pocit celkového zdraví.

Sametový lesk odrážející oko tygra symbolizuje osobní sílu, integritu a schopnost přinést nebe na zemi. Oko tygra dokáže vidět skrze iluzorní omezení zákonů fyzické sféry a vnést sem krásu ducha. Tygří oko propůjčuje sílu vidět Boha ve všech materiálních tvarech, zatímco současně slouží k rozvinutí síly vůle.

Toto je kámen, který si u mě získal velký respekt a ocenění. Tygří oko jako jeden z hlavních kamenů oblasti pupku se v krystalovém léčení vyrovná citrínu a zlatému topazu, a přitom je navíc uzemňující. Tento kámen je hlavně dobrý k použití u lidí, kteří jsou mimo, nezúčastnění v životě nebo neschopni manifestovat svou vůli prostřednictvím akce a činů.

Nabídku tohoto kamene můžete najít v kategorii Ostatní kameny a minerály 

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 

Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.cz  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.