!!! OBJEDNÁVKY A PLATBY LZE NYNÍ USKUTEČNIT V EUR. CENY V EUR SE ZOBRAZÍ U PRODUKTŮ PŘEPNUTÍM MĚNY V PRAVÉM HORNÍM ROHU. ZASÍLÁME NA SLOVENSKO !!!
  • 1 z 5
 

Sodalit / Namíbie

 

Sodalit surový, přírodní, syté modré barvy, rozměry: 23,5x15x10,5cm, váha: 2,97kg / Namíbie

Dostupnost Prodáno
1 200 Kč
Kód produktu 2430
Kategorie Ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Sodalit je jedním z probouzečů třetího oka, což připravuje mysl k přijetí vnitřních vhledů a intuitivního vědění. Je nejhutnějším a nejvíce uzemněným sytě modrým kamenem, který vyvolává hluboké myšlenky očištěním mysli, aby mohla správně fungovat. Když je mysl uklidněná a utišená, může nastoupit větší perspektiva a pochopení. Sodalit propůjčuje mysli schopnost myslet racionálně a intelektuálně a dojít k logickým závěrům. Je to extrémně dobrý kámen pro ty, kdo mají tendenci být přecitlivělí a nadměrně reagující, protože stabilizuje mentální sílu a dovoluje člověku uskutečnit posun z emoční roviny do racionální. Je to výborný kámen k nošení a meditaci nebo umístění na oblast třetího oka k získání intelektuálního porozumění sobě samému nebo nějaké situaci. Když je mysl vyrovnaná a získáno větší vědění, pak je možné získat navýšený pohled na život. Sodalit pomáhá vyčistit staré mentální vzorce k vytvoření způsobu z podvědomého do vědomého myšlení. Tento kámen je jako sytá tmavá modř noční oblohy, kdy člověk cestuje ve spánku do hloubi mysli a navrací se osvěžen větším porozuměním a perspektivou. Bílé linie a fleky sodalitu symbolizují spirituální světlo které přichází, když člověk harmonizuje svou mysl.

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Martina Christová
www.mistrovskekrystaly.cz 
Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.eu  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.