!!! OBJEDNÁVKY A PLATBY LZE NYNÍ USKUTEČNIT V EUR. CENY V EUR SE ZOBRAZÍ U PRODUKTŮ PŘEPNUTÍM MĚNY V PRAVÉM HORNÍM ROHU. ZASÍLÁME NA SLOVENSKO !!!
  • 1 z 7
 

Fluorit surový

 

9,5x6,5x4,5cm, váha: 46gr / Čína

Kromě spousty jedinečných vlastností je fluorit vynikajícím kamenem harmonizujícím hormonální systém, který se v jeho blízkosti dostává do své vyvážené funkce

Dostupnost Prodáno
388 Kč
Kód produktu 2028
Kategorie Ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Fluorit je multidimenzionální kámen. Je to kámen, který manifestuje nejvyšší aspekt mysli – mysli, která je vyladěná na ducha. Z tohoto vysokého stavu vědomí přichází intelektuální pochopení pravdy vesmírných konceptů reality a zákonů, které řídí vesmír. 

Fluorit je pro podporu mysli, pro rozvoj schopnosti srovnávat a integrovat nefyzické reality čtvrté, páté a šesté dimenze. Když se mysl vyladí na esenci fluoritu, je možné zažít a poznat svatyně uvnitř sebe, kde je obsaženo veškeré vědění a moudrost. Fluorit vyrovnává pozitivní a negativní aspekty mysli. Když se tyto polarity vyrovnají, je možné prožít klid a mír neutrality směřující do věčného okamžiku, kde stojí čas nehybně a Já se pojí s nekonečnem. Ale zkušenost fluoritu sahá dál než sem. Začleňuje tuto realitu do aktivní mentality každodenního života umožňujíce jedinci zůstat vyladěn na zdroj, zatímco funguje na fyzické rovině. Když se toto objeví, veškeré myšlenky které vyzařují z vědomé nebo nevědomé mysli jsou sladěny a v souladu s konečným zdrojem pravdy. Vědomí fluoritu dovoluje zachovat vědomí JEDNOHO a VŠEHO, zatímco dovoluje INDIVIDUÁLNÍ JEDINEČNÉ VYJÁDŘENÍ A EXISTENCI. Tímto je možné se dotknout rozmanitých zdrojů kreativní energie pro manifestaci v životě jedince. 

Celý článek: https://www.mistrovskekrystaly.cz/clanky-2/fluorit/