!!! OBJEDNÁVKY A PLATBY LZE NYNÍ USKUTEČNIT V EUR. CENY V EUR SE ZOBRAZÍ U PRODUKTŮ PŘEPNUTÍM MĚNY V PRAVÉM HORNÍM ROHU. ZASÍLÁME NA SLOVENSKO !!!

Tantrická dvojice / křišťál

 

výška:13,5cm, šířka:6cm, váha:277gr / Brazílie

Dostupnost Prodáno
1 111 Kč
Kód produktu 1389
Kategorie Mistrovské Krystaly
Položka byla vyprodána...
 

Krystaly Tantrických Dvojčat jsou samy o sobě jedinečné. Vztahují se k osobním vztahům a k harmonickému sjednocení dvou oddělených, ale intimně spojených jedinců. Tantrická Dvojčata sdílejí společnou základnu, ale přitom mají dvě odlišná zakončení ve špici. Obě zakončení mohou nebo nemusí mít stejnou výšku. Důležitým faktorem je zde spárování dvou samostatných zakončení.

Další nádhernou charakteristikou, která se u těchto krystalů objevuje (ovšem ne vždy), je výskyt krásné zářivé duhy v místě, kde se jednotlivé krystaly spojují. Jaké by mohlo být krásnější znamení harmonického sjednocení, než prizmatická souhra světla a barev manifestující se v měňavé duze? Tyto krystaly, více než ty bez duhy, budou přenášet smysl radosti zatímco vyzařují mnoho paprsků a způsobů, kterými mohou být vztahy zabarveny.

Tantra znamená sjednocení nebo harmonické splynutí energií. Za prvé, nejdůležitější vztah který máme, je vztah se sebou samým. To, co cítíme a jak se stavíme ke svému vnitřnímu bytí se promítne do každého vztahu, se kterým se setkáme – hlavně do těch s lidmi druhého pohlaví. Muži a Ženy jsou polarizované energie, které si neustále navzájem zrcadlí osobní nejistoty a nesoulady. Pokud jsme ve stavu osobní harmonie sami se sebou, pak je možné najít sjednocení s další osobou. Pokud ne, budeme neustále projevovat náš vlastní stav bytí do druhé osoby.

Celý článek: https://www.mistrovskekrystaly.cz/mistrovske-krystaly-2/tantricka-dvojice/