!!! OBJEDNÁVKY A PLATBY LZE NYNÍ USKUTEČNIT V EUR. CENY V EUR SE ZOBRAZÍ U PRODUKTŮ PŘEPNUTÍM MĚNY V PRAVÉM HORNÍM ROHU. ZASÍLÁME NA SLOVENSKO !!!

Oboustranně zakončený samoléčitel s tabulárním krystalem

 

12x18cm, váha:563gr / Brazílie

 

Dostupnost Prodáno
2 111 Kč
Kód produktu 1164
Kategorie Křišťál
Položka byla vyprodána...
 

Když se šest fazet krystalu spolu spojí a vytvoří špici, je narozen krystal se zakončením. Pokud se tímto stylem spojí oba konce krystalu, vznikají Oboustranně Zakončené Krystaly (dále jen OZK). Tyto speciální krystaly mají schopnost doslova vtahovat stejně tak jako vyzařovat energii z každého konce krystalu. Spojením energií ve středu těla krystalu může OZK vyzařovat tuto sjednocenou esenci z obou svých zakončení. Toto smíchání sil dovoluje OZK být použit při speciálních meditacích a pokročilých telepatických praktikách.

Celý článek: https://www.mistrovskekrystaly.cz/clanky-2/oboustranne-zakoncene-krystaly/

Krystaly samoléčitelů se ve svém evolučním procesu naučily, jak samy sebe opravit a vyléčit, a proto mohou tuto schopnost a své vědění propůjčit a sdílet své zkušenosti, když procházíme podobnou lekcí. Tyto krystaly se mohou stát výbornými společníky během našeho vlastního léčení nebo se mohou stát výbornými partnery a pomocníky v praktikování krystalového léčení – krystaloterapie. Krystaly samoléčitelů můžete položit do rukou člověka přijímajícího krystalové léčení nebo na jakoukoliv oblast vhodnou k přenosu informací do těla, mysli, srdce nebo podvědomého umění sebeléčení. Tyto krystaly vědí, jak uchopit situace které vypadají jako devastující a přetvořit je v to nejlepší tím, že najdou dokonalý řád a přirozený stav dokončení.

Celý článek: https://www.mistrovskekrystaly.cz/mistrovske-krystaly-2/samolecitel-2/